1 / 4
MASI I STOLICI
300 €
03.10.2022 16:10

Охрид / Охрид

20 stola i 4 masi za so 6 stola za povejke info na 077 559 583

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава / Можна е замена од:

Vlatko
Потврден огласувач
076506511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам