Купувам стан до 35 000 евра
35.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 15:53

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

8 Noemvri, Centar

Барам стан во околината на Штип до 35 000 евра, Понудете на 077 506 999

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Ivco
Потврден огласувач
38977678901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам