1 / 6
Velosipedi donesemi od CH
100 €
Цената е фиксна
17.08.2022 17:35

Виница / Виница

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Velosipedite se doneseni od CH. Vo dobra sostojba se site.
Cena :
NAKAMURA - 120 EUR.
WHEELER PRO49 - 100 EUR
KETTLER - 100 EUR
ZA INFORMACII VRTETE NA OVOJ BROJ: 070-764-651

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078239983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам