1 / 3
Nissan Qashqai 2.0dCi4x4
1 €
21.08.2022 14:59

Виница / Виница

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Nissan Qashqai 2.0dCi4x4. Uvezen e od Svajcarija so gotovi dokumenti do registracija. Voziloto e vo ekstra sostojba, vredi da se vidi.
ZA INFORMACII VRTETE NA OVOJ BROJ: 070-764-651

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078239983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам