ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ЕЛИТЕН ДЕЛ НА ЗЛОКУЌАНИ
1.111 €
05.09.2022 13:30

Карпош / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац во градежен елитен дел на Злокуќани .
Контакт 077946045

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor Dimitrov
Потврден огласувач
075297001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам