1 / 7
Victoria Frankfurt електричен велосипед точак
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 17:12

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

16 "

Градски велосипед во одлична состојба . Поседува и корпа , нема батерија и полнач.

075373270 - Марјан

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Marjan
Потврден огласувач
075373270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам