1 / 12
Audi A4
1 €
Денес 12:49

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A4 2.0 tdi 2008 god 216… km vo odlicna sostojba.
Napraven e golem servis smenet e rebrasti kais, vodna pumpa,maslo vo motor i site filtri, novi plocki, sportski armortizeri so podesuvajne. Smeneti se stabilizatori, jabucici ,cauri na prednica
Letni gumi proizvodstvo 2020 godina so 18 ki bandazi, registrirana do 12 mesec 2022 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Muki
Потврден огласувач
077607400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам