1 / 12
Audi A4 Dizel CABRIOLET 2005 NA SOBRAQAINA
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 08:14

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A4 2.5 TDI so 120KW CABRIOLET
GODINA 2005 vo MK
Registriran do 5Mesec 2023
Servisiran Komplet
So Full Oprema Sfe ISPRAVNA
MOZHE I ZAMENA
INF 071211399

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Fitim Ramo
Потврден огласувач
071211399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам