1 / 10
PRODAVAM VELOSIPED MAX SKY RUNNER 18 SPEED CROSS SERIES 26''
90 €
05.01.2023 11:00

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM TOCAK M A X - SKY RUNNER CROSS SERIES ULTRA SUSPENSI0N PERFORMANCE SOFTROAD TELESKOPSKA VILUSKA, 18 -BRZINI KVALITETNI I ORGINALNI PRENOS ZAPCANICI MENUVACI I SALTERI, V - BRAKE ALUMINSKI RACKI I KOCNICI; 26 - KA CRNI DUPLI ALUMINSKI BANDAZI MAX CROSS RIDE SO NOVI GUMI ORGINALNITE FABRICKITE BUKVALNO KAKO NOV NEVOZEN MNOGU SAMO NEKOLKU PATI KVALITETEN FUNKCIONALEN ODLICNA SOSTOJBA !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Телефон
Потврден огласувач
070 233 909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам