1 / 2
Kanister za akvarium
80 €
Цената е фиксна
19.11.2022 19:05

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Atman model 3337s
izraboten od kvalitetna plastika.
1500 L/h.
Cisto nov

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
079332337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам