1 / 12
Се издава луксузен АПАРТМАН
50 €
20.09.2022 17:10

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ул. Партизанска

Со прекрасен поглед кон езерото, а лоциран на помалку од 50 м од езерото и само 200м од центарот на градот Струга, се наоѓа новиот Luxury aпартман.
Апартманот располага со слободен паркинг простор.
Собата за дневен престој во aпартманот е опремена со Smart Tv, WiFi, клима уред и тросед со можност за спиење на плус двајца. Кујната е целосно опремена со бела техника вклучувајќи фрижидер, фурна, плотна и машина за садови. Спалната соба исто како и дневната има прекрасен поглед кон езерото, и е опремена со француски лежај и ТВ.
Бањата во апартманот е потполно опремена, а поседува и машина за перење алишта.
Ве очекуваме.

Лице за контакт : Катерина 071/770-962

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
078301779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам