1 / 12
VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION UVOZ OD SVAJCARIA
1 €
21.09.2022 19:36

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

UVEZENO OD SVAJACRIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 10.12.2012
KILOMETRI 190.000 KM SERVISEN HISTORIAT
MOTOR 2.0 TDI 103 KW - 143 KS
7 STEPEN AVTOMATSKI TIPTRONIK MENUVAC
OD OPREMA IMA
FULL KOZEN SALON
DVOZONSKA KLIMA TRONIK
GREACI NA SEDISTA
MULTIMEDIA RADIO USB SSD CARD
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
PARKING SENZORI NAPRED I NAZAT
SENZOR ZA DOZD
ALUMINIUMSKI BANDASI SO NOVI LETNI GUMI
DZIPOT E EXTRA SACUVANO SO IDEALEN MOTOR BEZ NIKAKVI ZABELESKI..
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100 % GARANCIA ZA KILOMETRI
2 ORGINALNI KLUCA
PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SWISS AUTO
CEGRANE
Потврден огласувач
+38978377770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам