1 / 3
Slovenijales 6 stolici
2.000 МКД
Цената е фиксна
01.09.2022 07:57

Скопје Центар / Скопје

Ubava stolica samo treba da se pretapaciraat.
6 komplet stolici za 2000den

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам