1 / 3
Ubavi 6 stolcinja
8.000 МКД
Цената е фиксна
14.08.2022 08:57

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ne se koristat

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам