1 / 12
Стан во центар во ADORA FLATRON
250.000 €
Цената не е фиксна
14.08.2022 10:24

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

142 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ул. Борис Трајковски бр. 1

Се продава стан во центар во зградата на ADORA -FLATRON. Станот се наоѓа на прв кат со локација на североисток. Целосна квадратура на станот е 142 m2 и тераса со 162 m2. Целосната квадратура на станот се состои од 5 соби, три тоалета и една остава. Во цената на станот има и две гаражни места од 15 m2.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ЕУРОКОМ
бул. Кочо Рацин бр. 7А / 1-1
Потврден огласувач
070246299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам