1 / 5
Се издава стан кај city mall
300 €
14.08.2022 11:52

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

54 m²

Спрат:

3

Греење:

Друго

Се издава стан кај city mall.
Слободен од септември.
Шифра 139

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marfil
Потврден огласувач
077738897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам