1 / 5
Kuka vo kicevo
60.000 €
Цената не е фиксна
03.10.2022 20:51

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kukuska bb Kicevo

Se prodava kuka na vlezot vo Kicevo kaj benziskat luk oli na ulica kukuska bb
ZA POVEKJE INFORMACII
VE MOLIME ZVONETE NA OVAJ TEL.BR
ILIJA 078 424 832

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
075200013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам