1 / 4
Se prodava SCANIA 420 EURO 5
1 €
Цената не е фиксна
03.10.2022 13:53

Штип / Штип

Se prodava SCANIA 420 EURO 5 , 2008 godina vo odlicna sostojba.

tel: 078/212-413
tel: 070/210-414

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PK
Потврден огласувач
070210414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам