1 / 10
Golf 6
7.400 €
7.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 14:04

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf6 1,6 tdi 77 kw . registriran,servisirana istorija,kupen vo porshe makedonija .so realni kilometri.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vojo
Потврден огласувач
078216777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам