1 / 1
Se prodava kukja vo centarot na Bitola
По Договор
21.09.2022 16:35

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

120 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul Kliment Ohridski 9a

Se prodava kukja vo centarot na gradot, Stara Bolnica nasproti restoran Premier Centar.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078255684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам