1 / 9
GHOEST VELOSIPED Celosno servisiran
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.01.2023 12:00

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam velosiped GHOST SPECIAL EDITION
Mehanicki vo TOP SOSTOJBA
Velicina L
Golemina na trkala 29 schwable smart sam NOVI
Brzini 3 × 9
Oprema SRAM ALIVIO SHIMANO ACERA
Napomena: ima po nego sitni grebanici

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070384888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам