1 / 2
Ford fokus 1.8 tdci mk2
1.000 МКД
Цената е фиксна
28.09.2022 21:01

Штип / Штип

Se prodava crevo od blok do hladnjak kupeno po greska novo ne montirano
Za kola Ford Fucus 1.8 tdci mk2
Tel. Za kontakt Aleksandar 078317022

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071861961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам