1 / 7
Peugeot 206 1.4 HDI
3.500 €
Цената е фиксна
14.08.2022 17:06

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 206 1.4 HDI
Full oprema

070526256

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам