1 / 2
Marshall Major III
50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам некористени слушалки Marshall Major III. Купени се во player.rs.
Единствена причина зошто се продаваат е поради малите перничиња кои мене лично ми се неудобни.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Branislav
Потврден огласувач
070364346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам