1 / 2
ELLESSE patiki
1.300 МКД
14.08.2022 18:18

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

44

Боја:

Бела

Prodavam Ellesse patiki broj 44
Lice za kontakt Vladimir 070-370-530

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

PERO
Потврден огласувач
070230417
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам