Se Izdava sprat za ucenici/studenti
По Договор
14.08.2022 19:05

Штип / Штип

Квадратура:

100 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se izdava sprat so poseben vlez za ucenici ili studenti
Ul Leninova br 15 Stip

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Lena
Потврден огласувач
075487766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам