1 / 12
Se iznajmuva stan vo Centar vednash do Josip Broz
250 €
02.09.2022 16:25

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

68 m²

Спрат:

4

Греење:

Централо

Se iznajmuva stan za podolg period vo centar vednas do Josip Broz.
Dnevna, trpezarija, kujna, wc, golema spalna i golema terasa.
Pristap do parking so dogovor za zakup.
Slobodno zvonete za bilo kakvi prasanja.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
078324025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам