1 / 12
SE PRODAVA NOZ ZA SECENJE HARTIJA
1 €
Цената не е фиксна
12.02.2023 21:55

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

рачен нож за сечење хартија А3+
NEUPOTREBUVAN NEAM ISECENO POVRKR OD 300 LISTA KAKO NOV DIMENZIJA NA SECENJE HARTIJA A3 FORMAT PROSIREN I VISINA NA SECENJE DO 500 LISTOVI

www.youtube.com/watch?v=NjO98kDXxbo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

ДУЛЕ
Потврден огласувач
078 208 210
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам