1 / 10
Seat Altea XL 4 X4
7.100 €
Цената е фиксна
14.08.2022 19:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

Seat

Модел:

Altea XL

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava seat altea xl 4 x 4 Dizel 2010 god. Kolata e vo odlicna sostojba. Novi gumi, napraven mal servis {smeneto ulje i site filtri} i golem servis-Smeneto vodna pumpa, rebrast kaish, PK kaish, roler PK pred 1000 km. Proverka po vasha zelba. Tel.za kontakt 078 395 888 i 076 608 333.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vukica
Потврден огласувач
078388500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам