1 / 8
Se prodava Reno Clio Storia 1.2 fabricki plin
2.900 €
Цената не е фиксна
22.09.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Останато

Reno clio storia 1.2 fabricki plin 43kw 57hp
REGISTRACIJA ISTECENA 26.05.2022
5 vrati
2 kluca ( eden so centralno otvoranje eden obicen )
klima
elektrika na prozori
podesuvanje na volan
podesuvanje visina na vozacko sediste
PROSTOR ZA DOGOVOR NA KOREKCIJA NA CENA SAMO NA LICE MESTO.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
077992301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам