1 / 4
Italijanski Benotto Ram
3.000 МКД
14.09.2022 12:00

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava italijanski road frameset
** Taze farban **
Ramka+viluska+garnitura+shifter
Golemina:
Seat tube 59cm
Top tube 58cm
*Ramot ima mala puknatina vo delot kaj sto se stava sipkata za sediste(moze da se popravi).
Cena 3000 denari
Kontakt za info 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам