Se izdava Stanben Objekt 1200m2-Residential building for ren
По Договор
14.08.2022 20:33

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

15

Квадратура:

1200 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul.Prohor Pcinski Skopje

Се издава Станбен Објект 1200 м2- Se izdava Stanben Objekt 1200 m2-


Состојба на објектот: Нов

Број на соби: Секој спрат има по 2 стана со посебен влез, секој стан има по 3 соби, вкупно 36 соби.

Квадратура: 1200 m²

Подрум: 180 м2

Приземје: 200 м2

Спрат: Подрум + Приземје + 4 спрата (Вкупно 6)

Тип на објектот: Зграда

Греење: Струја

Состојба: Нов

Опрема: Ненаместен

Лифт: Не

Број на бањи: Секој стан по 1 бања.


Се издава Станбен Објект 1200 м2, (Подрум + Приземје + 4 спрата) секој спрат има по 2 стана со посебен влез, секој стан има по 3 соби, вкупно има 36 соби.

Станбената зграда порано била издавана под кирија за студенти, има капацитет за сместување на 100 студенти.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Контакт:
070 817 711
070 326 227

______________________________________________________

Residential building for rent 1200 m2
Condition of the building: New

Number of rooms: Each floor has 2 apartments with a separate entrance, each apartment has 3 rooms, a total of 36 rooms.

Square footage: 1200 m²

Basement: 180 m2

Ground floor: 200 m2

Floors: Basement + Ground Floor + 4 floors (Total 6)

Object type: Building

Heating: Electricity

Condition: New

Equipment: Unfurnished

Elevator: No

Number of bathrooms: Each apartment has 1 bathroom.


Residential Building 1200 m2 for rent, (Basement + Ground floor + 4 floors) each floor has 2 apartments with a separate entrance, each apartment has 3 rooms, in total there are 36 rooms.

The residential building was previously rented out to students, it has the capacity to accommodate 100 students.

PRICE BY AGREEMENT ( PRICE NEGOTIABLE )

Contact:
070 817 711
070 326 227

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Xhezki
Потврден огласувач
070326227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам