1 / 7
SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2006 110KW DIZEL 1.9 SO ZELEN KARTON
3.300 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.08.2022 20:45

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava OPEL ZAFIRA 1.9 TDI DIZEL 110KW
- ZELEN KARTON
- KLIMA
- ALUMINSKI BANDAZI 18
- Predni elektricni stalka
- Navigacija
- Dve predni novi gumi
- Nova rezervna guma
- 7 sedista
- Fabricki zatemnati zadni stakla
- Air Bags
- Napraven golem i mal servis pred 3000KM
- ESP

MOZNA E ZAMENA SO VASA DOPLATA ZA POMALA KOLA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Kristijan
Потврден огласувач
076624018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам