1 / 5
Velosiped choper
1 €
16.05.2023 09:57

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam velosiped choper nov nevozen. Cena po dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071304603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам