1 / 12
FOR A LONG PERIOD I AM RENTING A APARTMENT FOR 1 BEDRROM
235 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 18:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Dejan Vojvoda

I am renting an apartment with 1 separate bedroom, fully equipped, for a long period in Ohrid.
The apartment is not rented for a short period.
It is located on the 5th floor in the center of Ohrid, opposite the city market.
Provided parking space for one vehicle.
Price per month 235 euros.
Igor 075/381-001

За долг период изнајмувам стан со 1 посебна спална комплетно опремен во Охрид.
Станот не се изнајмува за краток период.
Се наоѓа на кат 5 во центар на Охрид спроти градскиот пазар.
Обезбеден паркинг простор за едно возило.
Цена за месец 235 евра.
Игор 075/381-001

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
075 381 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам