1 / 8
Opel Astra
3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2022 11:53

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Astra 1.7 cdti 2005/2006 godina proizvedena so 200 000km pominati. Vo odlicna sostojba.
Registrirana do april 2023 godina
071990999

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar Janeski
Потврден огласувач
78396999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам