1 / 12
Villiger 28” -slx 30
260 €
Цената не е фиксна
03.12.2022 08:35

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

28”
Ram 50cm
Slx
XT
3x 10
Hidraulicni kocnici
Swiss finest
San marco sediste

Bez zabeleska

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Contact
Потврден огласувач
075253706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам