1 / 3
Slusno aparatce Interton GN
9.000 МКД
Цената не е фиксна
15.08.2022 00:02

Кочани / Кочани

Prodavam NOVO, nekoristeno slusno aparatce Interton GN
Komplet kako sto e kupeno, se gleda i na slikite

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

Oglasuvac
Brakja Miladinovi 19
Потврден огласувач
075358750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам