1 / 2
Mikser za testo (50kg brashno/sheker)
600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2023 19:43

Ресен

Prodavam mikser za testo ispraven super sochuvam so trofazen motor i inox kazan vo koj sobira 50kg brasno ili sheker vo prav. Koristen e samo za pravenje smesa za prehrana na pcheli, shto znachi samo eden den vo godinata.

Категорија: Храна и готвење / Леб - бели печива

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078214115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам