1 / 1
Selo Lesnica-Gostivar
41 €
12.11.2022 23:30

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

3161 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ang.
Потврден огласувач
077 727 794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам