1 / 7
Prodazba na lageri so kukiste i lageri
1 МКД
Денес 18:31

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat
1. lageri so kukiste - 6 komada
2. samo lageri - 6 kom
Tipot se gleda na slikite
Novi ne otpakovani
Cena po dogovor, info vo poraki

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Aleksandra Angeleska
Потврден огласувач
077641819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам