1 / 7
Bmw 316ti benzin-plin
2.800 €
Цената не е фиксна
27.09.2022 17:28

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

316

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 godina vo besprekorna sostojba motor menjac servisirani prednica smeneta zadnica kamen novi gumi letni klima raboti perfektno zatemneti stakla so atest kolata ne e cukana i nema nikade skapeno so eden zbor perfektna nemi se brza i ne odam stranstvo
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
78357920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам