1 / 11
Krimp klešta za tulci
55 €
04.12.2022 15:10

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Kvalitetna nova klešta za hilzni (tulci) so možnost za krimpuvanje do 10 mm² stranićno i od predna strana.
Würth do 16mm² 105€

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Х00X
Потврден огласувач
070515100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам