1 / 4
Jeep luaz 1.1 benzinec
По Договор
29.08.2022 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Jeep

Модел:

Друг модел

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Останато

Jeep luaz 1.1 benzinec .Socuvan vo odlicna sostojba . cena po dogovor informaci 070 4710 290

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Cvetko
Потврден огласувач
070471290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам