1 / 10
Ховерборд Hoverboard
150 €
170 €
28.09.2022 14:43

Прилеп / Прилеп

Se prodava malku koristen hoverboard
SMART URBAN - XL
8 Inci trkala
Samsung baterija
Dajlinsko
Torba za nosenje

https://hovershop.bg/products/smart-urban-xl

070353665

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Се продава од:

aaaaa
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам