1 / 8
KORNIZI ALUMINSKI
350 МКД
31.08.2022 15:36

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Kvalitetni Aluminiumski kornizi,so edna shina bez maska 150den so dve shini bez maska 300den 1m, so dve shini so maska 400den 1m,
Se nudat i na golemo na trgovci poedinci i pretprijatia, cena po dogovor..

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Корнизи

Се продава од:

Xxx
KUMANOVO
Потврден огласувач
070236698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам