КУЌА СО ДВОР 399 М2
65.000 €
15.08.2022 13:18

Битола / Битола

Број на соби:

4

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

399 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

ПРОДАВАМ КУЌА СО ДВОР 399 М2, ВО РЕОНОТ ПОД ДОЛНИОТ ДЕЛ НА ШКОЛОТО ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ. ОСНОВА НА КУЌАТА 85 М2, ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ 13 М2, ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ 23 М2. ДО КУЌАТА МОЖЕ ДА СЕ ДОГРАДУВА, МОЖИ И ЗА ЗГРАДА ИЛИ ДА СЕ РЕНОВИРА.
ЦЕНА: 65000 ЕВРА

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

SIGUREN DOM
Leninova bb
Потврден огласувач
076441335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам