1 / 6
Деловен простор во строг центар на Охрид 86 мкв
По Договор
14.02.2023 11:31

Охрид / Охрид

Квадратура:

86 m²

Ексклузивна понуда:
Деловен простор на ул. Булевар Туристичка одма до градскиот пазар во Охрид.
Деловниот простор се наоѓа на една од најатрактивните локации во центарот на Охрид, одма до градскиот пазар, до фирмата Slice.
Квадратурата на деловниот простор изнеува 86 мкв, се наоѓа на приземје и располага со сопствен тоалет.
Просторот е погоден за најразлични дејности.
Градбата е релативно нова, изградена по најсовремени градежно архитектонски стандарди, стилот е модернистички.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам