1 / 2
Se prodava kuka
65.000 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2022 09:39

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1961

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

22 Juli broj 10

Se prodava kuka na ulica 22 Juli broj 10 vo blizina na Dekorpod. Za poveke informacci kontakt
Verce/Vlade 075 585 832

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
076349660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам