1 / 10
KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina
6.900 €
02.02.2023 05:52

Штип / Штип

Марка:

Kia

Модел:

Rio

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 6.900€
KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina
MARKA: KIA
MODEL: RIO
PROIZVEDENO: 2012 GODINA
ZAFATNINA: 1.120 SM3
POMINATO: 190.000 KM
SILA NA MOTOR: 55 KW
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам